O webhostingu: Jak poznat, jaký hosting je ten pravý?


Tápete, jaký webhosting potřebujete pro účely svého projektu? A víte, co od svého projektu očekáváte? Takové a jim podobné otázky v dnešním článku rozebereme. Pohodlně se posaďte a v klidu si pročtěte základní specifika všech našich hostingových tarifů. Pak už určitě nesáhnete vedle.

Co od hostingu očekáváte?

Asi nejdůležitější věc, nad kterou se musíte při výběru zamyslet, je, co od hostingu očekáváte. Co chcete na webu provozovat? Pokud už máte někoho, kdo vám stránky programuje nebo pomáhá s vaším webem (či aplikací), určitě to s ním konzultujte. Je totiž důležité zjistit, jak náročné má aplikace požadavky na server či na webhosting.

Vyberte si, co vám sedne nejvíc

Naše tarify jsou si vesměs podobné, a není problém, kdykoliv přejit na tarif jiný. To hlavní, co je odlišuje, je nabízený prostor a PHP nastavení. Pokud se chcete na parametry webhostingů podívat detailněji, mrkněte na stránku věnované parametrům webhostingu.

Nejste si moc jisti tím, co potřebujete? Základním tarifem Lite nikdy nic nezkazíte. Zahrnuje všechny důležité služby od e-mailu, přes databáze, až po web. Spolehlivě na něm rozjedete jak blog, tak firemní stránky nebo složitější aplikaci.

WordPress hosting

Víme, že drtivá většina webů dnes jede na WordPressu. A přesně kvůli tomu jsme ušili tarif, který je pro WordPress weby, jak na míru dělaný. I zde platí, že nejste nijak limitovaní, tarif lze kdykoliv vyměnit za jiný, přidat prostor navíc nebo provést cokoliv, co zrovna potřebujete.

Jaké jsou výhody WordPress hostingu

  • Bezpečnost zdarma – vše máte pokryté, od DDoS ochrany po HTTPS. Navíc neustále sledujeme všechny novinky a sepisujeme i návody a tipy, jak můžete WordPress zlepšovat i vy sami. Mezi nimi i bezpečnost.
  • Jako oko v hlavě přísně střežíme veškeré updaty i zranitelnosti za vás.
  • Vyladěné pro WordPress – rychlý hosting s Apache, mrkněte i na další technické parametry a technologie.
  • Bez práce – instalaci provedeme za vás, vy jen objednáte a za pár minut na vás čeká čistý WordPress, připravený na vaše tvoření.
  • Zálohování zdarma – webhosting zálohujeme automaticky, každý den, napříč republikou (máme dvě oddělené serverovny).
  • Slevy na WordPress pluginy u našich partnerů.

Máte složitější projekty? Zkuste virtuální server

A když už rozjíždíte složitější projekty, vyžadující více specifik, konfigurace a nástrojů na míru, žádný problém. Rovnou přejděte na virtuální server (VPS).
Se serverem totiž získáte zároveň jednoduchou aplikaci jménem VPS Centrum.

K webhostingu, serveru a jiným službám získáte při objednávce klientské rozhraní Zákaznické Centrum. VPS Centrum získáte jen v případě, že si pronajmete server. Mrkněte, jaký je mezi nimi rozdíl.

S VPS Centrem si jste vlastním adminem. Veškerou správu serveru i domén máte pod palcem a v případě potřeby si vše jednoduše naklikáte sami. A pokud byste náhodou něčemu nerozuměli, stále jsme připraveni kdykoliv poradit.

Tarify virtuálních serverů

Stále nevíte, co si vybrat a chcete mít jistotu správné volby? Napište nám na info@vas-hosting.cz, rádi poradíme.

Mohlo by vás zajímat