Štítek: dns

 • Jak správně nasměrovat doménu na hosting

  Naučte se nasměrovat doménu na Váš Hosting jednoduše a rychle. V tomto článku najdete návod i tipy pro správné nastavení DNS záznamů.

 • Jak zobrazit web před změnou v DNS

  Dnes se naučíte, jak si zobrazit web ještě předtím, než změníte DNS. Jinak řečeno, zjistíte, jak si prohlédnout web, který ještě není live.

 • Jak zlepšit doručitelnost e-mailů: Nastavení DMARC záznamu

  O DMARC záznamu byste měli přemýšlet ve chvíli, kdy chcete odesílat newslettery. Slouží k ověření e-mailových zpráv, podobně jako záznamy SPF a DKIM, které DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance) kombinuje. Pro lepší pochopení mrkněte na naše video: Nastavení ze Zákaznického Centra krok za krokem V první řadě byste měli vždy správně nastavit SPF…

 • DNS záznamy: Jak je spravovat a k čemu slouží

  Víte, co jsou DNS záznamy a jak je spravovat? Sepsali jsme pro vás seznam všech dostupných a přidali pár rad, jak je můžete sami upravit.

 • Jak nahrát web na Náš Hosting?

  V dnešním návodu vás naučíme, jak úspěšně nahrát web na nově zakoupený webhosting. Takže jdeme na to krok za krokem. 1.) V první řadě si vyberte jeden z našich tarifů webhostingu. Webhosting mám zaplacený, co dál? To znamená, že jste obdrželi e-mail s instalačním protokolem, ihned po objednání webhostingu. Co se v něm dozvíte? Mějte…