Novinky v Zákaznickém centru 9/19


Novinky v zákaznickém centru

Při využívání našich služeb se na nás často obrací zákazníci se stejnými požadavky. Abychom jim usnadnili správu serverů a umožnili vám ještě větší svobodu a rychlost v nastavování, stále vylepšujeme Zákaznické centrum. A co jsme v srpnu pro vás nového připravili?

Nový server ze Zákaznického centra

Potřebujete nový server tak rychle, jak rychle se na vás naše servery smějí svými diodami? Velkou novinkou je, že můžete instalovat nové servery přímo za svého Zákaznického centra. Instalace ale probíhá automaticky. Stačí si VPS nakonfigurovat a hned poté, co systém zaznamená platbu za nový server, sám ho nainstaluje. Celý proces tak může trvat jen pár minut. Tlačítko pro objednání nového serveru naleznete na stále stejném místě v seznamu serverů. 

Odbannování a změna hesla

Doteď, pokud jste si zabouchli dveře k vašemu VPS centru, prostě pokud jste si zamkli účet root na svém serveru, museli jste buďto počkat 24 hodin nebo kontaktovat naší podporu a o odblokování požádat. Teď to zvládnete sami ze svého Zákaznického centra.

S odbannováním je svázaný i reset hesla. Odteď můžete jednoduše změnit rootovské heslo v Zákaznickém centru.

(RE)instalace ze Zákaznického centra

Největší novinkou je možnost tlačítka na reinstalaci serveru. Ano. V Zákaznickém centru nyní najdete tlačítko, které se NIKDY nemačká……….. Tlačítko totiž nainstaluje zbrusu nový server a nastaví mu stejné parametry včetně jména a IP adresy původního serveru. Původní server potom smaže.

Obě tyto nové funkce naleznete na stránce detailu konkrétního serveru. 

Všechny tyto novinky jsme přidali na základě vašich přání. Zapojte se také do vylepšování našeho Zákaznického centra a přidejte nápad či hlasujte pro realizaci nápadu, který už někdo vyřkl před vámi.

https://www.vas-hosting.cz/ideas/