Hledám parťáka nebo parťačku na support skvělých klientů. Zn: pouze vážný vztah


Váš Hosting je minimalistická posádka zapálených lidí, kteří dodávají ty nejpřívětivější servery na trhu. V práci máme radost a svobodu. Nebojíme se být autentičtí, otevření a úpřímní. Už 10 let dodáváme ty nejpřívětivější servery do široké palety firem. A teď potřebujeme někoho kdo nám s tím trochu helfne.

Máš mladého a přátelského ducha? Disponuješ znalostmi či dokonce praktickými zkušenostmi se servery či hostingem? VÝBORNĚ! Pak jsi tím nejlepším kandidátem/kandidátkou na nové, a prozatím volné, pracovní místo v naší inovativní hostingové společnosti! Přidáš se do party?

Náš hostingový mančaft tvoří hračičkové, kteří se již 10 let starají o servery a nebojí se žádné nové technologie. Hlavním společným cílem je co nejvíce usnadnit práci lidem se servery, které jsou dnes potřeba téměř na všechno. Mezi naše klienty patří webová studia, velké české e-shopy nebo freelanceři. Každý den jim s radostí zjednodušujeme jejich pracovní život.

Jak si tě představujeme?

V onlinu pluješ jako ryba ve vodě. Máš empatický přístup a dokážeš bravurně komunikovat s ostatními. Pečlivost je jednou z tvých předností a nechybí ti ani zdravý “selský” rozum. Zvládáš toho víc? Máš něco, čím mě a mé kolegy dokážeš oslovit? Ukaž mi to! No jistě, nevaž se, odvaž se – můžeš jen získat!

Nehledám přelétavou vlaštovku, chci do týmu někoho, kdo se bude k firmě chovat jako k vlastnímu dítěti, bude ho vychovávat i rozvíjet a nenechá ho zvlčit. I když… trochu toho rozmazlování snese. 😉

Co bude tvůj denní chleba?

V první řadě to bude péče o naše skvělé zákazníky. Převážně chat a e-maily. Jelikož máme ale většinu věcí hezky automatizovanou, tak ti zbyde ještě spousta času na další věci. Je jen na tobě jak se realizuješ. Může to být zlepšování našeho produktu, psaní článků, analytika, marketing nebo i něco s Linuxem.

Vymýšlení všech možných i nemožných cestiček, jak se nesmazatelně zapsat do mysli i duše našich zákazníků. Potřebujeme tweetovat, blogovat, postovat na FB, sledovat konkurenci, připravovat e-maily a návody, vymýšlet kampaně a pomáhat držet v tempu naši strategii. Stereotyp tě na této pozici nečeká, téměř každý den na tebe bude čekat něco nového.

Na co se můžeš těšit?

  • Na zajímavou pracovní náplň, která má smysl a budoucnost!

  • Na školení, která ti pomůžou udržet se v kondici.

  • Na přátelský kolektiv mladých lidí, co tě rádi vezmou mezi sebe.

  • Na pěkné kanceláře v centru Prahy.

  • Na zajímavé akce z oboru, které s námi navštívíš.

  • Ovoce a dostatek dobré kávy v kanceláři je samozřejmostí.

  • Na skvělou domluvu, home office a řadu dalších benefitů.

  • Svobodu téměř ve všem.

Bude ti srdce bušit za společné vize, mety a perfektně fungující servery? Jsi náš člověk.

Tak už nečekej a napiš. Čím dřív to uděláš, tím vyšší je šance, že získáš skvělou práci.

Mám zájem