.COOL příběh s Novýma Koncovkama


Máme pro vás .fun příběh sestavený z nových doménových koncovek, které jsme přidali. Dejte si sklenku .wine a pojďte mrknout na náš .blog.

Příběh začíná v jedné účetní firmě, kde nový .accountant.IT nadšenec narazil na problém. Infrastruktura měla malou .storage a „server“ běžel na .win XP. Zděsil se a šel za .CEO, aby mu pověděl, že jejich .tech .sucks a měli by všechny nástroje a data přesunout na bezpečnější .cloud

.CEO poděkoval za .feedback a odvětil, že jejich .IT je v .top stavu a o .security se nemusí vůbec bát. Zklamaný účetní odešel do své .cool kanceláře, kde si pustil .film BlackHat.

Při filmu dostal nápad, jak využít .tech skills ve svůj prospěch a začal po nocích .study .network .engineering. Jednoho krásného dne navštívil i .training u @spazef0rze, experta ve svém oboru. 

Jednoho dne se pustil mazaný účetní do .work a pomocí .social .engineering se dostal do .systems .company. Samozřejmě stačil jenom phising .email, aby od sekretářky zjistil, kde najde hesla v plain textu .wtf

Překvapený účetní spěchal za .CEO, aby mu vysvětlil co se mu právě povedlo a že by měli .data zákazníku lépe chránit. Další „den“ .company přesunula všechna .data na .cloud, zaměstnanci dostali .school proti .social .engineering, navýšil se rozpočet pro .IT .security a krásné pohádky byl konec. 

Jen jsme vám tímto příběhem chtěli říct, že v nabídce máme nové koncovky. 🙂 

Podívat se

*Ke každé doméně dostanete webhosting s podporou PHP úplně zdarma.

Jak se vám líbí a co na ně říkáte? Nepřehání to už ICANN trochu? 🙂