8 Novinek v Zákaznickém centru


Co je nového v našem Zákaznickém Centru?

Ani rekordní vedra nás od počítačů nedostala a díky tomu můžeme napsat, co nového najdete pod kabátem našeho zákaznického centra.

Začneme největší novinkou a tou je…

Editace faktur

Přiznáváme, že to je hlavně pro nás, protože požadavků na změnue-mailů o změně fakturačních údajů na faktuře jsme dostávali opravdu často, ale i vy díky ní ušetříte spousty času. 🙂

Teď si v zákaznickém centru změníte fakturační údaje a můžete je nechat rovnou propsat do neuhrazených faktur a tu si následně stáhnout.

QR + PDF u Faktur

K fakturám jsme přidaly další možnost platby a tím je QR platba. Stačí si pomocí aplikace načíst náš kód a příkaz k platbě bude připraven.

Také si už stáhnete fakturu v .PDF přímo k sobě do počítače. Stačí si fakturu otevřít a kliknout na PDF.

TTL u DNS

Dříve nešlo u DNS záznamu změnit TTL (Time To Live) a pár zákazníků se nám kvůli tomu ozvalo. Tak jsme přidaly možnost změnit TTL pro všechny záznamy najednou.

Informace o přesměrování

Pokud má doména přesměrování na jinou URL, tak na seznamu domén uvidíte ikonku, které o tomhle stavu bude informovat.

V sekci, kde se přesměrování nastavuje, uvidíte i URL, kam je doména přesměrovaná.

Lepší navigace ve správě domény

Pro ty, kteří jsou zvyklý na drobečkovou navigaci máme dobrou zprávu. Už se v zákaznickém centru neztratíte a jednoduše jím proplujete, jako nůž po másle. 🙂

Menší vylepšení v DNS sekci

Tentokrát na první pohled poznáte, jestli doména nevyužívá naše nameservery. Objeví se červený rámeček, který o tom bude informovat. Když má doména jiné nameservery než naše, tak jakákoliv změna zákaznickém centru se nepropíše do nastavení DNS domény.

Další vylepšení se týká přidávání DNS záznamu. Teď při vložení záznamu uvidíte malou nápovědu, jak se záznam přidává nebo v jakém formátu. Inspirací nám byly nejčastější chyby našich zákazníků. 🙂

Další vychytávky

  • Pohodlnější volba adresáře (např. pro FTP)

  • Srozumitelnější sekce s transfery domén

  • Aktualizovali jsme všude naše Logo, ať to ladí. 🙂

Snad novinky potěšily a budou se naše služby používat ještě lépe. Nezapomínejte nám svoje nápady posílat na nástěnku nápadů.

PS: Vylepšení se dostalo i VPS Centru, ale o tom příště. 🙂