30 let Linuxu slavíme výjimečným serverem


Před třiceti lety byl Linus Torvalds 21letým studentem na univerzitě v Helsinkách, když poprvé vydal linuxové jádro.

Jeho oznámení začalo: „Dělám (bezplatný) operační systém (jen koníček, nebude to velký ani profesionální …)“. O tři desetiletí později používá 500 nejlepších superpočítačů Linux, stejně jako více než 70 % všech smartphonů.

Jak to oslavíme?

Poskládali jsme linuxový server s parametry, které odkazují na kulaté výročí.

Za jedinečnou cenu ulovíte server s parametry, který toho utáhne více než by se zdálo. Nejlepší na tom je, že si ho můžete na týden vyzkoušet zdarma. V klidu si data převedete, zprovozníte a ověříte si, že všechno funguje a až teprve poté řešíme faktury…

Ulovit výjimečný server

Díky našemu VPS Centrum vám migrace nezabere moc času. Na pár kliků totiž už převedete WordPress stránky nebo e-mailové schránky. Databáze importujete přímo z administrace anebo můžete migrovat domény mezi VPS Centry.

Termín akce:

  • Začátek – 17. září 00:00
  • Konec – 17. října 23:59

Celkem tedy 30 dní. Stejný počet let, který Linux dnes oslavuje. 🙂

Bonusy pro Affiliate partnery

Každý partner v našem provizním systému bude mít po dobu akce nový bonus. Stačí doporučit limitovaný server a po zaplacení faktury dostanete peněžitý bonus. Připíšeme vám celou měsíční částku za daný server na váš účet.

Server bude stát 300 Kč za měsíc, tak na provizní účet připíšeme 300 Kč! Navíc pravidelná měsíční provize 10% platí stále i pro tento server. 🙂

Rozhovor s otcem Linuxu

K této příležitosti jsme pro vás přeložili dva obsáhle rozhovory právě s Linusem Torvaldem, který poskytl portálu tag1consulting.com.

První část o Linuxu a Gitu

30 let vedl Linus Torvalds vývoj linuxového jádra a inspiroval nespočet dalších vývojářů a open source projektů. V roce 2005 vytvořil Linus také Git, který pomáhal řídit proces vývoje jádra. Od té doby se stal nejpopulárnějším systémem pro správu zdrojového kódu, kterému důvěřuje nespočet digitálních projektů.

Omrknout první část